• 4922*
טלפוןלניווט Waze

נאות המושבה חוות דעת

נאות המושבה חוות דעתאדם המתקשה לתפקד באופן עצמאי או זקוק לתהליך שיקום מסודר בשל בעיה רפואית, אירוע או תאונה, נזקקים לטיפול וליווי מסור, מקצועי ומקיף הכולל את כל צרכיהם במקום אחד. נאות המושבה הוא מרכז רפואי שיקומי, אחד מסניפי רשת גולדנקייר, הנמצא בנס ציונה ונחשב לאחד המרכזים המקצועיים, המפותחים והמתקדמים בישראל. במקום מאות מטופלים בעניינים רפואיים, שיקומיים וסיעודיים. בין היתר מאושפזים גריאטרים, תשושי נפש, מונשמים, מטופלים הנמצאים בהליך שיקום, סיעודיים ועוד.

הצוות המקצועי הוא הלב הפועם של המרכז:

טיפול בסיעודיים, אנשים העוברים תהליך שיקום, תשושי נפש ואחרים דורש סבלנות רבה, אהבת האדם, רצון לעזור וערכים נוספים שהם הרבה מעבר להיבט המקצועי. כל אחד ואחת מהצוות המקצועי במרכז נאות המושבה נבחר בקפידה לתפקיד, החל מהרופאים המומחים ועד לעובדי התחזוקה, אחים ואחיות המלווים את המטופלים, מטפלים מקצועיים, תזונאים, פיזיותרפיסטים ועוד. בזכות הצוות המקצועי הנהדר במקום נאות המושבה מקבלת חוות דעת חיוביות רבות הן מהמטופלים והן מהמשפחות וקרובי המטופלים. הצוות המקצועי עושה שימוש בציוד טכנולוגי המתקדם ביותר ותשתיות רפואיות מקצועיות ומתקדמות לטובת ביצוע הטיפול הטוב ביותר.

ציוד טכנולוגי מתקדם ומכון אמבולטורי:

נאות המושבה אינו רק מרכז רפואי מומלץ ואהוב אלא גם סוחט מחמאות ממומחים שונים בתחום הרפואה והסיעודי על עמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר. חטיבת הסיעוד הינה מהמתקדמות בישראל אם לא המתקדמת ביותר ומתמחה, בין היתר, בטיפול פלאטיבי שעיקר הטיפול הוא ההתמודדות עם הכאב ושיפור איכות החיים. בסניף נאות המושבה בנס ציונה פועל גם מכון נוסף מטעם הרשת והוא מכון אמבולטורי. מכון זה מותאם לאוכלוסייה שאיננה זקוקה לאשפוז והמטופלים במכון מגיעים ומשתחררים באותו היום שבו הגיעו. הטיפול במקום הינו טיפול חוץ הכולל ייעוץ או טיפול רפואי אחר מזה הניתן בבית החולים. במסגרת האמבולטורית ניתנים לא מעט טיפוליים למחלות רבות, רפואה מונעת ועוד.

בין המחלקות השונות במרכז:

  • מחלקה סיעודית – המחלקה המפותחת והמתקדמת ביותר בה מתמחה המרכז היא מחלקת הסיעוד. המרכז אף כולל מחלקת סיעוד מורכב. אדם סיעודי הוא אדם המתקשה לבצע פעולות בסיסיות במהלך היום יום באופן מלא או חלקי, לכן הוא זקוק למטפל שילווה אותו ויסייע לו בביצוע פעולות שונות. זה עשוי להיות מליווי בהליכה או באמצעות כיסא גלגלים ועד לרחצה, אכילה והחלפת בגדים.
  • מחלקת שיקום – מחלקה מתקדמת עם ציוד ומכשור מתקדם וצוות מקצועי מנוסה המסייע למטופלים בשיקום בענייני תפקוד בסיסי כמו תנועות, עמידה, הליכה, אכילה, דיבור ועוד.
  • מחלקת מונשמים – מחלקה חדשה המאושרת על ידי משרד הבריאות. תוכננה בקפידה ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר לצורך הענקת הטיפול והשירות הטוב והמקצועי ביותר למטופלים ולקרוביהם. לצד חדרי אשפוז מרווחים ומאובזרים היטב בציוד חדיש ומתקדם, במחלקה יקבלו המטופלים מכשירים הנדרשים בסיוע לנשימה תקינה לאור מחלה, תאונה או אירוע אחר המקשה על המטופל לנשום באופן עצמאי. כמו כן במקום יקבלו המטופלים מספר טיפולים מתקדמים לצורך שיקום נשימתי וגמישה מהנשמה.

חוות דעת נאות המושבה:

מעטים הם המרכזים הטיפוליים הזוכים לתמיכה ואהדה כל כך רבה וטובה וזאת משום שאנו רגילים לשירות חסר סבלנות של הרופאים והאחיות, סיפורים שאנו שומעים בתקשורת, תורים ארוכים ומטופלים הנמצאים במסדרונות ועוד. במרכז הרפואי השיקומי נאות המושבה ניתן למצוא מתחם מהמקצועיים והמתקדמים ביותר בישראל וכמובן מהאיכותיים ביותר, החל ממכשיר טכנולוגי איכותי ומתקדם, דרך צוות מדהים שנבחר בקפידה ועד חדרים מרווחים ואבזור מתקדם לטובת טיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר של המטופלים לצד נוחות והטבה עם מבקריהם ומשפחותיהם של הטופלים במקום.

הסדרי תשלום | רשת גולדנקייר